Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Gökhan Gök’den Lösemili Çocuklar Haftası Mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanı Gökhan Gök, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası sebebiyle bir mesaj yayınladı. Yayınladığı mesajda; “Bu illet hastalık ile savaş veren çocuklarımızın en temel ihtiyacı sevgi ve umuttur. Düzenli olarak ziyaret ettiğimiz evlatlarımızı bu özel gününde yalnız bırakmıyor; onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.” diyen Başkan Gök’ün mesajının devamı şöyle;

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya

MHP Malatya İl Başkanı Gökhan Gök; “ Lösemi, tedavi edilebilen bir hastalıktır. Büyük oranlarda tedavi edilebilen bir hastalığın en önemli unsuru hiç şüphesiz erken teşhistir. Bizler de bu hususa dikkat çekmek istiyoruz çünkü; bu hafta Lösemili evlatlarımız için farkındalık oluşturmanın haftasıdır.

En başta dikkat edilmesi gereken husus hiç şüphesiz düzenli tetkik ve kontrollerdir. Nezih şehrimizdeki tüm hastanelerimiz tam teşekküllü hizmet vermekte ve hatta çevre şehirlerden de yoğun talep görmektedir. Bu konuda hassasiyetle ve büyük bir özveri ile çalışan tüm sağlık personellerimize müteşekkiriz.

Her yaş grubunu yakından ilgilendiren bu hastalığa karşı lütfen her an teyakkuzda olalım. Bu illet hastalık ile savaş veren çocuklarımızın en temel ihtiyacı sevgi ve umuttur. Düzenli olarak ziyaret ettiğimiz evlatlarımızın bu özel gününde yalnız bırakmıyor; onların yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Malatya İl Başkanlığı olarak; Bu hastalığın zorlu tedavi şartları ile şifa arayan tüm çocuklarımıza ve gençlerimize sağlıklı ve mutluluk dolu uzun yıllar diliyorum.”