Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Başkan Şarlak; ‘Yerli ve Milli Markalar Üretmek Zorundayız’

Anadolu Aslanları İş Adamları (ASKON) Malatya Şube Başkanı Mustafa Şarlak, “Bebek demeden, kadın demeden, yaşlı genç ayrımı yapmadan okul, hastane bombalayarak insanlık suçu işleyen İsrail’e vatandaşlarımız en büyük darbeyi İsrail ürünlerine yapacakları boykot ile zarar verebilirler” dedi.

Anadolu Aslanları İş Adamları

Başkan Şarlak “ASKON olarak bizler 10 bini aşkın kurumsal üyemiz, 2 milyon istihdamla tüm Türkiye’deki şubelerimizle birlikte hareket ediyor ve İsrail’e ve onu destekleyen tüm markaların ürünlerini boykot ediyoruz. Kimse ben tek başıma ne yapabilirim diye düşünmesin birlikten güç doğar biz 85 milyon birlikte hareket eder ve İsrail ürünlerine boykot uygularsak Filistin’de ki mazlumlara kurşun olmayız” şeklinde konuştu.

Türkiye Yüzyılında üreten bir ülke olabilmemiz adına sadece İsrail ürünlerine boykot tatbikî yetmez diyen Başkan Şarlak “Boykot ettiğimiz her ürünün yerine mutlak suretle halkımızın yerini doldurabileceği ürünleri ülke olarak üretmemiz gerekmektedir. Bu nedenle Cumhuriyetin 100. yılında gelecek nesillere ekonomik açıdan güçlü bir Türkiye bırakmak adına üretimde öncü olmalı ve halkımızı yabancı ürünlere yönlendirmeme adına çalışmalıyız” dedi.