Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çınar; “Mahallelerimizi Türkiye Yüzyılına Uygun Yatırımlarla Buluşturuyoruz”

Aşağıbağlar Mahallesindeki yolların kalitesini artırmak amacıyla gerçekleşen sıcak asfalt serim çalışmalarını inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt’un mahallelerini Türkiye Yüzyılına uygun yatırımlarla buluşturmaya devam ettiklerini söyledi.

Aşağıbağlar Mahallesindeki yolların kalitesini

Yeşilyurt’un son dönemlerde en fazla tercih edilen mahalleleri arasında yer alan Aşağıbağlar Mahallesinin yaşam seviyesi Yeşilyurt Belediyesinin yatırımlarıyla her geçen gün daha iyi bir seviyeye yükseliyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başlayan ‘Türkiye Yüzyılı’ vizyonuna uygun yatırımları Yeşilyurt’un dört bir tarafında vatandaşlarla buluşturmaya devam eden Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin Aşağıbağlar Mahallesinde başlattığı yol yenileme, çevre düzenleme ve tam kaplamalı sıcak asfalt serimini yerinde inceledi.

Aşağıbağlar Mahalle Muhtarı Ömer Şahin, mahallelerinde gerçekleşen yatırımlardan dolayı Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a teşekkürlerini sundu.

Yeşilyurt’un en fazla tercih edilen mahalleleri arasında yer alan Aşağıbağlar mahallesinin yaşam seviyesini yükselten yatırımlara devam ettiklerini söyleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar ise, Yeşilyurt’un bütün cadde ve sokaklarını ‘Türkiye Yüzyılı’ Vizyonuna uygun hizmetlerle daha konforlu bir hale getirdiklerini ifade etti.

Başkan Çınar, kış ayı gelmeden planlamaya alınan tüm yatırımları gerçeğe dönüştürmek için çalışmaların aralıksız devam ettiğini ifade ederken şunları söyledi; “ 6 Şubat 2023 tarihindeki büyük depremlerde zemini sert ve sağlam olduğu için diğer bölgelerimize oranla daha az etkilenen Aşağıbağlar mahallemizde aşırı kullanımdan dolayı bozulan ve yıpranan yollarımızı baştan aşağıya yeniliyoruz.Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimizin bölgedeki teknik incelemelerinin ardından düzenlenmesine karar verdiği yollarımızın öncelikle alt yapı çalışmaları yapıldı akabinde tam kaplamalı sıcak asfalt serimi yapılıyor. Yollarımızın yenilenmesiyle birlikte bu bölgemizdeki hem ulaşım ağımızı konforlu hale getiriyoruz hem de cadde ve sokaklarımızın daha düzenli olmasını sağlıyoruz. Muhtarımıza çalışmalarımıza verdiği güçlü desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Belediye olarak kış ayı gelmeden planladığımız yatırımları vatandaşlarımızla buluşturmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Ekiplerimiz ilçemizin dört bir tarafında canla başla çalışarak bir yandan yollarımızın bakım ve tamiratlarını yaparken diğer taraftan da yeni yolları açıp sathi kaplama ve sıcak asfalt serimlerine hız verdiler.” şeklinde konuştu.