Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Çulha “Şiarımız Şehre Hizmet İnsana Hürmet”

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Battalgazi Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı iken AK Parti’den Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı olan Adil Çulha’yı tebrik ederek, başarılar diledi.

Malatya Esnaf ve Sanatkârlar

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Adil Çulha, MESOB Başkanı Şevket Keskin’i ziyaret ederek bir süre görüştü.

Başkan Keskin, Esnaf teşkilatlarında görev alıp da siyasette hizmete talip olanları her zaman teşvik ettiğini, yerel yönetimlerde mutlaka esnaf teşkilatlarında görev alanların bulunması gerektiğini her zaman dile getirdiğini belirterek, Çulha’yı çıkmış olduğu yolda tebrik ederek, başarılar diledi.

“Ahilik, iyi ahlakın, doğruluğun, kardeşliğin, yardımseverliğin kısacası bütün güzel meziyetlerin birleştiği bir sosyo-ekonomik düzendir” diyen AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Adil Çulha ise “Ahi Evran geleneğinden gelen birisi olarak bizleri bugüne getiren ve tarihin her dönemine şahitlik etmiş Medeniyetin başkenti Battalgazi İlçemize, Battalgazi insanımıza borcumuzu ödemek için yola çıktık. Hizmet çıtasını Türkiye Yüzyılının lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde dahada yukarılara taşımak en büyük amacımızdır. Şiarımız şehre hizmet insana hürmet anlayışı olacaktır. Bu nedenle Battalgazi İlçemize hizmet etmeye talibiz” dedi.
Çulha son olarak verdiği destek için Başkan Keskin’e teşekkür etti.

bülten