Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Keskin “Güç birliği ile Malatya ve Yeşilyurt için seferber olacağız”

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (MESOB) Başkanı Şevket Keskin, Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit’i ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar

MESOB Başkanı Şevket Keskin, beraberinde Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren, oda başkanları ile birlikte , Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit’i ziyaret etti.

Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit’e görevinde başarılar dileyen MESOB Başkanı Şevket Keskin, “İlhan Geçit, yıllarca tıp hocası olarak Malatya’ya hizmet etti. Fakire, fukaraya kol kanat geren, gecesi gündüzü olmayan  hocalığınızda Malatya  sizden destek gördü. Esnaf camiası olarak Malatya’nın en büyük sivil toplum kuruluşlarından birisiyiz. Esnaf ve sanatkar camiası her zaman sizin yanınızda ve size destek olacağız. Yanlış olan yerde ise uyarımızı yapacağız. Malatya yıkılmış değil, çökmüş bir şehir. Yükünüz ağır. İnsanların sizden beklentisi çok fazla. Ticareti ayağa kaldırmadan Malatya’yı ayağa kaldırmak mümkün değil. Biz elimizden geldiği kadar vatandaş olarak, millet olarak size destek vereceğiz. Sizin de bu yükün altından kalkacağınıza yürekten inanıyorum” dedi.

Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren ise, Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit’e başarılar diledi.

Yeşilyurt Belediye Başkanı İlhan Geçit, “Malatya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Şevket Keskin ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Evren’i yıllardır tanıyoruz, biliyoruz. Hekimlik ve başhekimlik yaptığımız dönemlerde Şevket Keskin ile, Ali Evren ile ve oda başkanlarımız ile diyalog ve istişare içinde olduk. Bu diyalog ve istişareyi belediye başkanı olarak da devam ettireceğiz. Yeşilyurt, deprem bölgesinde Antakya’dan sonra en ağır hasarı alan ikinci ilçe. Yeşilyurt’u sizlerin desteği ve istişaresi ile, ortak akıl ile ayağa kaldıracağımızı düşünüyoruz. Bundan yana bir kuşkumuz yoktur. Esnaf kuruluşları, toplumu en geniş kapsamda temsil eden sivil toplum kuruluşudur. Bizlerde Malatya’nın menfaatini her şeyin önüne koyarak siyasi polemiklere girmeksizin, bu birliği ve beraberliği sağlayacağız, buna hazırım. Şevket Keskin ile hayatımın her döneminde istişare içinde oldum. Bir büyüğümüz olarak ona kıymet verdik vermeye devam edeceğiz. Bundan sonraki süreçte güç birliği ile Malatya ve Yeşilyurt için seferber olacağız. Siyasetin kısır tartışmalarına asla girmeyeceğiz. Bundan yana Yeşilyurt ve Malatya’nın emin olmasını istiyorum.” ifadelerini kaydetti.