Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Latif Okyay, Basın Mensuplarını Ziyaret Etti

AK Parti Battalgazi Belediye Başkan Aday Adayı Latif Okyay, Basın Konteyner Sitesini ziyaret ederek basın mensupları ile bir araya geldi.

AK Parti Battalgazi Belediye

Burada basın kurumlarını tek tek ziyaret ederek istişarelerde bulunan Latif Okyay, göreve gelmeleri durumunda yapacakları hizmetler hakkında da bilgiler verdi.

Malatya’nın 6 Şubat günü büyük bir afete maruz kaldığını anımsatan Okyay, “Amacımız Malatya’yı 6 Şubat öncesine dönmesi ve şehrin kronikleşen sorunlarını çözmek. Şubat’ta büyük bir yıkım yaşadık, insanlarımızı kaybettik, evlerimizi kaybettik, iş yerlerimizi kaybettik. Bizim bu kentin ışıklarını, eski durumunu yeniden en hızlı şekilde, en modern şekilde diğer paydaşlarımızla birlikte yapacağız. Biz bu sürece bu niyetle başladık.” ifadelerine yer verdi.

Battalgazi ve Malatya’yı yeniden ayağa kaldırma adına tecrübeleri ile ellerinden gelen gayreti göstereceklerini kaydeden Okyay, “Malatya’mızın modern bir şehir olması ve ulaşım, park, trafik problemleri çözülmüş şekilde geleceğe emin bakan bir şehir oluşturmak adına elimizden geleni yapacağız. Malatya eminim ki birçok şehirden öncelikli hale gelecek” şeklinde konuştu.