Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Murat Görgeç AK Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti’de Aday Adaylığı Başvuruları Devam Ediyor…

AK Parti'de Aday Adaylığı

Av. Murat Görgeç; Partimizin kurulduğu 2001 yılından bugüne kadar bütün ailemiz ve akrabalarımız ile birlikte ak partinin hedefleri doğrultusunda partimizin çeşitli kademelerinde görev aldık.

Bu hedefleri bir dava kabul ettik ve bu dava hassasiyetiyle bugüne kadar hareket ettik. Şahsım olarak Malatya barosunda 12 yıldan beri serbest avukatlık hizmeti vermekteyim. Ailemize ait Görgeç hukuk bürosunda başta babam Av. Mehmet Görgeç olmak üzere ve amcam Av. Aziz Görgeç ile birlikte savunma mesleğini icra etmekteyiz.

Görgeç hukuk bürosu olarak, partimizin ve dava arkadaşlarımızın uğramış olduğu tüm hukuksuzluklara karşı çıktık, her zaman mazlumun ve mağdurun yanında olduk. Demokrasi, hukukun üstünlüğünü ve milletimizin çıkarları doğrultusunda hak arama görevini ifa ettik. Bugün için ise asrın felaketini hatta milenyumun felaketini yaşayan Malatya ilimize ve Battalgazi ilçemize hizmet etmek, halkımıza karşı sorumluluğumuzu yerine getirmek adına yıllarca mensubu olmaktan gurur duyduğum ak partimizden Battalgazi Belediye başkanlığına aday adayı olarak müracaat ediyorum.

Adaylığımızın kabulü ve halkımızın takdiri ile belediye başkanı olarak seçilmem halinde 7/24 gece gündüz demeden çalışma prensibi ile halkımızın hizmetinde olacağım. Battalgazi belediyemizi, istişare ve ortak akılla yürütmeye talibim. Kamuoyuna saygıyla arz ederim. Dedi.